Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XVIII


Veel ja veel kord - miks ma neid asju siin esitlen? Väike raviefekt on tühjaksrääkimisel ka olemas aga peaeesmärk on mul seatud lootusele, et kui tuua järjest enam avalikuks kõik seadust mitteaustavad momendid siin, tuulepealsel maal, siis tõusetub see küsimus kunagi ehk ka laiemale tasandile ja saab lõpetatud...

Lisan siiski siia ka ühe olulise, tänase viite:  67-83-vordse-kohtlemise-seadusest-ew.docx 
Selgitan - kaitset saab kui sind diskrimineeriti toetustega, hariduses, ka kaupadega. Mitte aga õiguse mõistmisel, samuti sellele eelnevatel tüüpsituatsioonidel - lubade taotlused, planeeringu taotlused jms.
Artiklis kõlav loosung on tore: „Mida rohkem pöörame tähelepanu kõigi inimeste võrdsetele võimalustele, seda rikkam on meie ühiskond" !!!??? suurtest muredest pilk eemale? Nii on.

Aga täna võtan esimese etapi kokku nii.
Mingisugusest äriõigusest või ausast mängust siin juttu ei olnud - oma eesmärkide saavutamiseks aeti mu ettevõte suurde võlgnevusse moel, mis arenenud riikides on räige kuritegu, ole või Presidendi vend. Meil aga asjad teistsugused, ja "olen riigikogulane, seega lugupeetud ja teflonist", käib küll. Liiatigi kui samasuurte pagunitega kilekotimehed koos puntis on..Nii aitas seesama süsteem, millele ka mina ja mu sugulased ja sõbrad makse maksavad, kinni mätsida järgmised räiged teod:

- veevarguse organiseerimine väga suures ulatuses (külaseltsi poisid)
- kelmusega varade omastamine (külaseltsi poisid)
- varade kantimine (külaseltsi poisid, sama ka haldur)
- rahaliste vahendite kantimine omadele tuttavatele (haldur)
- ettevõtte võlausaldajatele raske rahalise kahju tekitamine (haldur)
- kohtute ja prokuratuuri arvatav mõjutamine...(arvatavalt siis kõik see kamp)
- ettevõtja raskekujuline, aastatepikkune vaenamine (külaseltsi grupeering ja nende liitlased)

Milline tegu neist lugeja jaoks mõtlemapanev on, ei tea. Tean vaid öelda, et nendest sellidest, ükskõik kes, kui ta ühel hetkel peaks tegelikult vastutust kandma hakkama või seda tajuma, tal oleks juba (maksimum) poole aastaga tervis täiesti mokas. See aga mis nad minu suunas tegid, oli teadlik tervise tapmine, parimal võimalikul moel. Hetkel siis kõigil meil suveaeg, kohtud puhkavad ja aeg on maas. Mul selle vaheetapis ette näidata vaid näkku tegemised nende eheduses:

- Halduri-poolne ettevõtluse- ja raha kantimisega tekitatud hiigelkahju - I.aste arvas, et asi on aegunud, ju siis pidin kahjust teadma juba siis kui haldur mu ettevõtte lävele astus...

- Ja halduri poolne eraldi ca 21 000 euro kantimine ettevõtte arvelt (et lõpuni riisuda ja raugemist taodelda, mida ta ka korduvalt üritas- haldur tuli aga kohtusse ja"tunnistas", et ta poolt selgelt allkirjastatud lepinguga mõtles ta tegelikult hoopis teist asja. See teine asi läks nüüd vastuolla aga vaidlustselle üle ju ei olnud...! Õppige ära ja tehke järele.
 67-79-lisa-kohtuotsus.pdf 
Täiesti uus tase - täna räägin ühte, homme teist..ja puhas ma olengi, ikkagi Justminni alluvuses, seega aus poiss! Vaevatasu vastustega vaevlemiste eest ka - ca 2 tonni kenasti..paljaksvarastatu taskust juurde.

- Külaseltsi poolne lepingu, äärmiselt räme ja (sic!) lisaks varjamatult sihilik rikkumine - Prokuratuuri hinnang oli, et see pole nii hull midagi, sest (tsiteerin) "osad lepingupunktid said ju ka täidetud.. seda ütles vist kõige lõpuks Tartu RngK, pean otsima. aga lisan juba need juhtumised:
 65-78-vahur-jegorov-raivo-paju-jaak-teppo-07032016-kaebuse-rahuldamata-jatmise-maarus-16230100608-2.bdoc 
 65-77-lar-teppo-kaebuse-lahendamine.bdoc 
- ..tsiviilkohtus neil ka Super - ühes asjas arvas kohus, et kui ikka Elveso kirjutab lihtsal paberil mingi mula kokku, siis on see tõendiks hea küll ja asi lahendatud. lisaks küsis ka minult, miks ma punnitan üldse, kui "on ju näha", et teine pool ikka kuidagi ei taha raha ära maksta...
- teises asjas leidis kohus aga, et Elvesole pole aktiva-poolt küll üle läinud, nad ei ostnud ju külaseltsi ennast ära vaid said sealt ainult vee-ettevõtluse koos saba ja sarvedega...imestamist kui palju.

- Lisaks siis kandis Tõnis Kõiv Rae valda "omade juurde" hoiule 2 krunti, mis kantimise käigus sülle kukkusid. Kuivõrd nende arendamine koos Amburiga (jutt Mõigust) tekitas palju kisa ja vara oli kogu seltsi oma, siis arvatavasti ei soovinud sell neid "teiste lollikestega" jagada ja kantis omade juurde. NB!!! Siingi taas kuri tegu - seltsilt saadi luba vaid maid müüa, hinnaga kokku 20 000 eur aga need anti tasuta üle. Kuidas nimetada?
Hüpoteegid ka peal, asju võib veel juhtuda...
 67-82-vastus-selgitustaotlusele.bdoc 
Siiski! 2 väga tõsiselt head asja ka. Eriti ettevõtlusega tegelevatele ja surutise alla sattunute jaoks:
 67-81-3-2-1-95-16.bdoc  ja
 67-80-2-15-3686.docx 
Jään taas tagasihoidlikult ainult oma arvamuse juurde  - ma arvan, et tegemist on suure pundi närude suure krähmakaga, mis karistamata jääda ei saa kuidagi.
...........
Jätkuvalt kirjutan, sellest, mismoodi sattusin Rae korruptsiooni lähedalt ja kaugelt silmitsema ja imestama ja mismoodi siin asjad siis on. Ise valimistele ei lähe - NENDE retoorika oleks siis miskit, et ma olen palju kavalam varas kui nemad ja see on paha-paha vms. Milleks seda vaja? Kavatsen aga tõsiselt aidata Indrek Uuemaa meeskonda, sest seesinane arenduslepingute läbi närimine, hilisemalt ka enampakkumiste korrastamine, see on erialaline töö. Ükski ametlik ekspert seda kategooriliselt ei soovi teha - poliitikas tule alla jäämine viib ju leiva... mitmete sõnad.

Niiet tööd jätkub ka suvel.
Päikest!