Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XVII, lõpus väike lisa..2.aug lisa ka. ja 3 augReede, 4 august kl 12.43. vaatan nende leheküljelt, et petitsioon ei ole ikka veel aktiivne. ju siis arutlevad.. nojah. üks asi on kui tõstatan teema, et taotleme vanuritele /noh jalutamiseks nagu justkui/ tugevamat keppi (mida ka eelmine valitsus jõudsalt tegi ..), teine asi on Vanakuradi poegadele kanna peale astumise soov..
vaatab siis.

Tegin petitsiooni avalduse (mõte allpool). Kas nende admin selle läbi laseb, ei tea. Sestap ootan ka uue looga.
..........
Niipalju, et.
Arvasin siiski õige olevat selle KAPO-sisulise avalduse avalikustada ise. Parimal võimalikul viisil.
Avastasin Petitsiooni. Täidan selle ja avalikustan allkirjade korjamiseks. piinlik lugu - tunnistan, et
täna ei olnud selle eest maksmiseks raha... väga piinlik ülestunnistus.
homme ehk.
-----------
Tere,

Oli plaanis kirjeldada järgmist värvikat kohtuotsust aga kirjutan täna pisut teises võtmes.

Kummitama jäi ja seega kirjutan. Kummitab kahtlus, kas üldsus ongi enam mingi jõud ja kas on üldse veel jõude, kelledel oleks sooviks kord Eestis majja saada, seda just jõuliselt suurte valupunktidega tegeledes, milleks on selgelt lokkav õiguskindlusetus ja selle seljas uljalt ratsutav korruptsioon. Jah, kohe nende valupunktide taga on sotsiaalne nõrkus (nõtrus) ja ühiskonna üldiselt kehv tervis, need aga on ju selged suurte valupunktide tulemused!  

Meelisteemaks meedias on nüüd juba terve Balti juhtide muretsemine, et rahvas joob palju. Väänaks käsi ja teeks muidki asju, muretseme ju. Vaid korraks sinna kõrvale vilksas uudis kõvadest meestest, kes kohe Viimsis korra majja löövad, anna ainult mandaat ja asi korras. Jah aga mis sellest nupukesest kasu on kui palju valusamalt on rahval meeles ka üsna hiljutine nupukene Eesti Vabariigi õigusmonopolilt, kes deklareeris, et Jõelähtme miskit 40 000 eurone korruptsiooninirpsuke ei ole küll teemaks!!!

Palju teeb aga 40 000 x 1000?
Või 39 999 x 2000?
Seda pole iga mees koolist teada saanudki, ütlen. Ent kui kõva kisa saaks tõsta ühe lapse või vanuri 132.eurost ja 42 sendist, seda teab ta täpselt. Eks taolisi karjeid hakkab kohe ka laviinina tulema.  

Mina näiteks võiksin Hanno Pevkurile (teate küll sellist meest?) kirjutada, et vaata kaasmaalane ja aatemees aateparteist, sul kõrval selline mees, kes tegi kelmust, organiseeris seda veel limukalikult lihtsate meeste kätega teha, et ise puhtaks jääda. Raha pani endale taskusse ja mitte vähe. Loodab mu firma varade edasikantimise pealt veel korralikult juurde saadagi, hetkel ainult pisut jännis aga (mu suureks kartuseks) manipuleerib väga osavalt nii prokuröre kui kohtunikke.
Mees, ma näen selles suurt probleemi meile kõigile, kas Sa ei tahaks asjaolusid üle kontrollida ja õiglaselt reageerida seejärel sulle saabuvale teabele?  

Nojah. Või teeksin hoopis eestlase saunajutu – ah eks see Elveso ole NEILE sama lüpsilehm nagu Tallinna Sadam ja EAS ja KIK jne jne..hehe..ja hakkaks õlli kaanima, sest mida muud veel teha?  

Jah, ega selle lüpsmise ja lüpsi suuremahulise mätsimise koha pealt tekib endalgi tunne, et kus suitsu, seal tuld ka -kõik kriminaalorganid, samuti Riigikontroll ja Rahandusministeerium said 2015-2016 teavitatud, et Rae vallas tehakse otsest rahalist kahju valla rahakotile, seda vallavanem Võrklaeva allkirjadega peamiselt, aga oli ka Martin Minni, Priit Põldmäed, kõike seda närviliselt „mitte uskumas“ volikogu esimees Agu Laius katteks ambrasuuri ees. Tuvastatud kahju ulatub sadadesse tuhandetesse eurodesse, mis viitab miljonite liigutamisele ainuüksi perioodil 2013-2016. Sinnasekka siis on saadetud ka minu kui otsekannataja avaldused minult omastatud varade osas. Vaikus. Või siis diplomaatilises keeles väga kummastavad vastused, milliseid olen palju ka juba käsitlenud. Mida arvata? Ei teagi kohe. Ainult KAPO vastas korrektselt, et (kahjuks) ei ole see (Rae vald ja üldse Harju suurvallad) nende ala Riigikogulaste otsusega. Mnjah. Nii on jah. Otuses taga olid samad parteid, kes... 

Hetkel nt käivitasid Reformikad ja IRL ilma loogilise põhjuseta Peetri, Raeküla ja Järveküla kandi uue Üldplaneeringu tegemise. Vildikad (punased ja rohelised) käivad vilkalt kodanike maade kohal, igaühele näo järgi..nii räägivad teadjad. Sisuliselt on suur-suur kahtlustus, et käib korraga nii vanade hapude asjade mätsimine, kustutamine (et pärast valimisi, juhul kui enam pukki ei saa, ei pandaks kinni); omadele veel suurte kinkide tegemine ja ebamugavatele ja vaenlastele nagu mina, näkku tegemine. Hopsti - sul on nüüd siin roheala! kõlab see vägagi usutavalt, onju.. Ühe kursis oleva isiku sõnul on mitmedki JUBA ARU SAANUD, et tuleb maksta..ja mitte vallale.. Siuke elu. Karistust ülevaltpoolt karta ei ole ja kiire on ka.
panen ühe illustreeriva jutukese paljudest siia
http://raekodanik.ee/index.php?page=comments&mode=public&showthread=3711

Arvan, et pöördungi Riigikogusse avaldusega laiendada KAPO struktuuri tööala ja suurendada erapooletud koosseisu ka. Põhjendus - teised struktuurid ei funka, ärga solvuge keegi aga nii ju on.
------------
väike parandus - tean nt seda, et Gutmanni ja Kasemaa korruptsiooni uurinud komissar viidi varsti peale seda üle MTA-sse. Võib-olla ka nii, et meestel ei lastudki tol perioodil tulemuslikult töötada, nii võib olla küll. Siis vabandused meeste ees!


Lugupidamisega
Ülar Teppo