Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XV


..105 174 klikki hetkel .....küsimusi oli vahepeal huvitavaid.
Et miks ma siin nö volüümitan pealkirjades? Selle õpetas mulle noorsand Mart Võrklaev ära kui ta hakkas parema narritamise mõttes mu teabenõuetele eitavaid vastuseid saatma, ikka Teppole vastus vol I ja varsti VII jne.
Et miks kirjutan üldse, kas ma aru siis ei saa, et miskit ei muutu JU? No nendele juu-tajatele ei taha kurjalt öelda, argus ja alalhoidlikkus lihtsalt tulevad paljudel emapiimaga kaasa. aga ära siis osata, eksju? Vastus aga on ausalt see - olen mõistnud, et nõuka-aegne kurjus on punastel meestel külge jäänud. Seoses masu-aegse pimeda ajaga hakkasid mõned kurjamid aga juba väga hoogsalt tegutsema ligimeste kallal, sealt edasi hakati ka riigi õigussüsteemi julgemalt vägistama, et eluaegseteks aristokraatideks üle laipade, ent karistamatult saada. Selle ohjamiseks enam ajakirjanikule helistamine ei ole abiks, nad on suukorvistatud samadel põhjustel. On veel vaba sõna ja internet. Mu plaan on aidata kaasa eesti kurjamite andmebaasi loomisele. umbes täpselt sama süsteem nagu õiguskantslerile on internetti loodud. Ainult sellise vahega, et ligimest seejärel ka aidataks ja info kurja teinud isikute-; nende teo jm osas jääks tallele.
Samuti ei ole pääsu vist ka nö eesti Linked-in süsteemist. Kes kellega sõbrustab, kes armastab vastaspoole advokaate ära osta, kes hirmutada jne jne. Et loll oleks tulevikus sama pimedana kohtusse õigust nõutama minna kui tead, et sinu advokaat on alati kahtlane olnud ja vastaspoole advokaat on tema vana joomakaaslane ühe ja sama ülikooli aegadest. No ja kui kohtunik veel ka...oleme tegelt edumeelne rahvas, kas me ei saa siis neid asju korda?
Tagantjärele karistamisest ma eriti ei unista - enamus mu ümber tiirlevatest lurjustest on end ikka väga Mooseseks oma teenetega ära ostnud. Karistan kirjasulega ja eks näis, ehk saavad ikka ilmalikult ka kuidagi nahutada.

Kõike ma eelmises loos ära rääkida ei jõudnud, ehkki rääkisingi vaid suurematest asjadest. Muidu väga sel teemal - Tõnis Kõivu isiklikud selged püüded mind igati masenduses ja elule selja keeramises hoida- enam ei soovikski kirjutada. Mõned öösiti kummitanud mõtted veel ehk.
Kirjutasin juba, et suur pilt paistab välja nägevat selline:
Mingil hetkel tiriti Kõiv Riigikokku ja suhtlesime sõbralikult kuivõrd tal ikka olid kohusetundejupid ka, et paugupealt tegevjuhi koha maha jättis. Tore tõesti. Siis aga teravnes minu vastasseis Veigo Gutmanni ja Meelis Kasemaaga, sest gutmann on tõesti olnud üks väga pätilik vallajuht, kes kui valib endale vaenlase/tema jaoks ohvri, siis tümitab viimast lõpuni. Kuivõrd sain Riigikogust lõpliku õiguse, et raha välja pressimise põhjusel mulle (mu ettevõttele Agenor OÜ) tõkendatud detailplaneering on ebaseaduslik, siis oli viha kui palju.
Siinkohal oleme vist absoluutselt KÕIK ühel meelel, et ega sellist juhtivametnikku polegi, kes Riigikohtu manitseva otsuse peale rõõmus on, et asi sai selgemaks..ei! "see vastik tõbras veel näeb!", onju?

Nojah, et siis Kõiv oli kahe heinakuhja vahel ja muidugi valis kiirelt partei. (huvitav, mis olnuks, kui tal olnuks valik oma ema ja partei vahel...? lihtsalt huvitav). Mõistan seega, et valmisolek minuga päevapealt vihavaenlaseks saada oli ammu programmis sees.. ja siis see tuli - Teppo tahab külakiike püsti panna. Olin muidu ka ohtlikke samme tegemas - kutsusin rahva talgutele, istutasime kuuski, ehitasime lasteplatsi, koristasime jne. Selliste sellide jaoks on siin suur ohumärk - inimene võib ju nii rahvameheks saada.. (See polnud küll mu plaanides, otsisin vaikust ja üksindust aga korda oli vaja ka luua). Nii, et siis kisa ja kraaklemine? Seda tuli Marge Kõivult nagu voorimehelt, hea 20min telefonitsi sõimu ja roppusi. No ja edasi nagu lepase reega - Marge tungis Agenori kontorisse, sõimas mehi. Tuli krim asi sissetungimise osas, seda vaja kinni mätsida, ise valetada ja tunnistajat mõjutada. Klassika - väiksemalt teolt selle kinnimätsimise huvides suuremale teole. 
Mismoodi see kuritegu kinni "mätsus", kirjutasin eelnevalt. hetkel vaatan seda pilti suurema luubiga- väikeselt sigaduselt suuremale, kurjemale jne jne. Siis ei saa enam hakkama ilma ametnike mõjutamiseta jne taas samm kurjema suunas. Siis juba Prokuratuuri inimeste mõjutamine, Kohtunike...kole värk. Aga NB!!! Siis nagu vaibuski torm ja oht Kõivudele, miski suvi 2010. Ja vaatlen seda arengut sellest vinklist - kvartali jagu rahunemist ja ongi taolistel isikutel uuesti kihvad irevil, nüüd juba elu ja surma peale ehk taas samm koledamaks see värk. Järgi andmist sellistel ei ole. Seda olengi alati vihanud ja põlanud  - kui sinisilmaks sündinud kaasmaalane mulle, (korduvalt, üks kui teine), on ikka soovitanud kurjamile andeks anda ja leppida ja..muud paska (kurjalt ütlesin, sest oli vaja). Saage aru inimesed - kui Te puutusite kokku sotsiopaadiga, kes ei saanud veel oma tahtmist teie kiusamise või hävitamise suhtes, siis andke andeks või tehke muid rumalusi - tema ainult kogub end korraks ja uus ja oluliselt kurjem plaan on kohe tulemas, Võite Kindlad Olla!
Aga jah, ühte prouat pesti puhtaks kõrgel tasemel, Kõiv sai kokku Tarmo Loogiga (keda tegevjuhina põlgas ja mõnitas, mis siis, sellistel käib see muutumine sarnasteks kähku) ja lülitus siis arvatavasti juba toimiva plaaniga - Teppo igati pankrottiu ja varad endale tasku. Sellest ka kirjutasin juba üksipulgi.
Väga haledal kombel aga ikkagi saadi mu ettevõtte varad enda kätte ja kanditi need ruttu Elvesole, sellest detailsem jutt samuti varem, koos tõendavate failidega, mitte lihtsalt jutt. Eelnevalt pani (väga suure tõenäosusega ) Kõiv külaseltsi raamatupidamise abil endale tasku 30-40 000 eurot mu varade arvelt saadud hõlptulu, kaasosalistele vist ka näpu otsast pluss partei poolt paar ametikohta ja elu oli ilus.

Just see ülaltoodu siin on mõtteaine, mida ma lihtsalt pean teistele edastama. Et ka siis nüüd tuleb välja, et näitlesin eelmised ca 10 aastat nende sündmuste nimel?? Ei, teadlikult küll mitte. Kui, siis seda tegi see teine, hulga targem mina, keda ma siiski korrale kutsuda ei saa, ta on must niipalju üle...Jah aga nüüd on Teie ees laotumas ehe parktika, mitte teooria  - et kuidas võidelda või siis ka maletada karja sortsidega...

Jah, hagen ka hetkel mitut siinset momenti, seega pole NENDE elu nii lilleline veel midagi ja mis karjuvalt kole selle asja juures - väga suur hulk kõrgeid ametnikke on juba ära määritud. Ollakse kahvlis - kui see ääretult kole asi ikkagi avalikuks saab, siis on suur-suur jama. Ja kui ise ausalt õigust mõista, on lõpuks ikka asi avalik ja suur jama ikka, ainult et siis ei ole põhjust avalikkusel arvata, et KOGU Eesti riik on tervikuna  mäda.
Saan aru, ahvatlevam on jätkata mätsimist, lootuses, et äkki....
paar rida tahan lisada laimudest kui URL'st jagu saan..varsti