Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XIV - muutsin täna 02.07 natuke ja 07.07.2017 nupu lisamine


Kurb iroonia - Teie laulate seal praegu "Koitu", nagu elementaarset vaba eestlase julget sõnumit, mina aga redutan, sest omad kipuvad elu kallale ja keegi ei kaitse kedagi kaasmaalast sedasi, julge rinnaga...
-----------------------------
Mismoodi tehakse inimesest paaria? Meie inimesed on seda lähedalt näinud küll niipalju, et vähe pole. Ent ikka toimivad erinevad samalaadsed valemid, teame. Nõuka-aegne klassikasüüdistus "vastik intelligent" Baltikumis väga ei toiminud. Küll aga tomisid "pursui", "kulak", põhiline võlulause oli - "rahvavaenlane". Jah, sinnakanti, kujutan ette, siis ka endise tubli-komsomoli-poisi (või ka kommunisti?) copy-paste võiski ulatuda. Sellise ja sellele analoogilise sildi jõud ON suur ja toimiv. 
Minu jaoks algas Tõnis Kõivu-poolne minu laimamise ja teotamise loetelu varemkirjeldatud juhtumiga 2010 aastal kui isiku IP aadressilt (kohtulikult tuvastatud!) sõimati mind vargaks ja pättarendajaks ja mis veel. Nagu kirjeldasin, siis kohtunik asus peale IP aadressi taga oleva isiku selgeks saamist kiivalt kohtumaterjale mu eest varjama aga ma sain need kätte. Hagi ma laimamise eest ei teinud. Andsestasin, raisk! Loll olin.
Edasi töötles grupeering agaralt me küla elanikke. Mitmetest ehmunud- aga ka paarist näkku irvitavast näost lugesin välja selle, et alatud jutud liiguvad jugadena. Millised aga, ei tea. ju nii kõlvatud, et nende levitaja Võis Kindel Olla, et neid ei tihata avalikustada ka siis kui nende alusetus ilmsiks saaks.
Avo Meerits, see lapsesuu paotas pilti enam. Nii proovis ta mu eksabikaasat, perearts Kristit kavaldada talle retsepte välja kirjutama ilma läbi vaatamata. Noh, et tavaline asi jne. Nüüd mõistan, et see oli lõks nr 172. Ka saatsid ca 2009 Meerits ja Kõiv oma võsud Kristi posiga seftima, et majas jutte edastada. Ma ei ole aga vägivaldne ega muud, see jooksis ka liiva. Meerits siiski ei pidanud end ja teatas mu külas end elama seadnud kursavennale, et "me siin teemegi kõike selleks, et Teppot välja süüa". No midagi selgemat ka.
Üks kodanik, kes oma tütre vahendusel mulle edastas, et on lõpuks aru saanud, mis haige värk käis, sattus ikkagi täiesti võõrale maaklerile maja müües vahutama, et arendaja siin ei andnud vett ja mis veel.. maakler tuttav, kuulsin ka. Mis ikka, ega ma teda nüüd taga otsima ei hakanud, las elab oma madalat elu ise edasi. Ju siis on see punditaju riigikogulasega ikka osadele suur uhkus ja sära. 
Ma pole veel rääkinud sellest, mismoodi BIG pank grupeeringule appi tuli ja tüli otsis, hetkel sellest, et ilma pika kohtulahinguta ma neist lahti poleks saanudki ent aeg tiksus mu kahjuks - raha oli ainult seal veel ja sellid laiavad nimme.. Otsisin meelehetlikult abi ja sain selle nii, et firma ostis ära pooltuttav ärimees Mati Väärtnõu. Temaga ei söandanud BIG aga laiata, sest ju nende ülesanne oli vaid rünne mu suunal. Diilis aidanud Mati tundis huvi küla kitsaskohtade suhtes ja kohtus ta initsiatiivil Tõnis Kõivuga privaatselt. ..no mina sain ka teada, et Kõivu ainus suur mure oli - kuidas sellel Teppol ikka veel ressurssi (elamiseks) jätkub? Nojah. Mida kosta?
Omaette nagu naljanumber on see fakt, et aastal 2013 tegi Kõiv kohalikule politseinikule rahu rikkumise avaldusi Teppo suunal (sic!) 36 (kolmkümmend kuus!) korda. 70% nädalavehtustest üldse.. Võis ehk olla väljas suitsu tegemist ja valju häälega rääkimist 2-3 korda, mille puhul vaid väärastunud inimene kaebakski, leian ma. Käisin nimelt toona veel võistlustel, ööbimistega ja eks poiss koos sõpradega kasutas juhust. Reaalsed naabrid kinnitasid, et jah, ühel-kahel korral jutustati taga terrassil liig kaua. ei muud.Ise lasin noortel 2 korral koos olla nii, et magasin oma toas. Tavalised noored, ei erilisemad ega hullemad.
Kaebuse mõte oli vaen mitte häda.
 Jah aga need 36 avaldust lükati mu pojale hirmutamiseks konstaabli poolt ette ja pressitii välja tunnistus, et midagi oli ikka toimud...4 kuud tagasi! Kogemustega mees, mis muud. Kogemustega ja kindla ülesandega. 
Kogu aeg pidi midagi toimuma, seda isik teadis. Mu hinnangul vägagi bolševistlik valem.
Sellest juba kirjutasin, et kõige selle sekka käis külale meilide regulaarne saatmine, kus Teppo oli pankrotivõlgnik ja noh, saate aru küll.. Neid emaile võis ikka mitukümmend olla, rämedamad minuni ei jõudnud. Oluline osa oli nendega kaasnev jõudemonstratsioon - mina, riigikogulane, vaenan varjamatult seda isikut, hoidke temast eemale või muidu. Minule on vähemalt 5 inimest telefonitsi kinnitanud, et nad enam ei julge ühegil põhjusel sõna võtta, sest muidu tulevad Kõivud ja hakkavad neid ahistama, survestama. Olusid teades, taolise avalduse teeksid 30 peret kohe kindlasti. (Muigeks ongi siin see ere näide, et nii siis talutakse "võiduka veemajandamise ülevõtmise" selgeid tagajärgi
- elanike veearved on täpselt (sec!) 2x kallimad!!! (usute?, tõendan?),
- külaselts on rahadest paljaks riisutud ja sisuliselt pankrotis,
- küla keskmisest tänavast soovib Kõiv vallaga koos magistraalteed teha juba mitu aastat (hetkel mu (mu ettevõtte Agenor) peale pandud täitemenetlus (ts 2-15-8191) takistab seda ja loodan, et peale valimisi see pätikamp enam ei otsusta)).
Vargsi ajas Kõiv veel üht asja koos valla ja riigiga. Vargsi, sest ta teadis mu asju ja huve.
Nii ajas ta välja selle, et koos muu munitsipaliseerimisega läks valla omandisse ka kasutu maalõik mu eramaja ja mu ettevõttele (mulle) kuulunud eramaakrundi vahel metsa ääres Peetri külas. Kasutu kõigile, mina aga ajasin juba Maa-ametiga selles osas suhtlust, et omandada. Noh, aeglaselt, olin omadega raskustes.
Vald aga ajas asja kiiresti. Ma oleksin pidanud ma kui topeltnaaber ja üldse ainuke piirinaaber saama asjast ametlikult teada ja saama eelisostuõiguse. Ei. Vaikus. Vallal oli seda aga "väga vaja"... Võisin Kindel Olla! Seejärel edvistas teoga Kõiv ja vald teatas kibekiiresti, et just siit hakkab rahvas metsas käima. Kõrval 100m eemal oli teada-selge küla piir ja mine metsa palju tahad aga ei, käima hakkab rahvas vat siit!
 62-75-fwd-paar-uudist.eml 
81 572 klikki.. aga uut lugu veel kirjutada ei taha, ootab paar päeva. aga lisan hea leiu http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/kodu/ettekuulutus-juuli-ja-august-toovad-kaasa-suured-muutused-... eks selle nimel peab mingi rea kustutama, see URL on teemaks ikka. parimat soovides