Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XII - pisuke täiendus


Tere,

Tunnen, et ühe "kombinatsiooni" kirjeldamine on nüüd asjakohane. Lubasin küll lahti kirjeldada Prokuratuuri osa, võtteid jne aga kirjeldan üht kokkumängu, mis paljudele lugejatele ka õpetlik.

Niisiis. Agenor OÜ oli pankrotis dest 2010 kuni märts 2013, mil jõustus mu pakutud kompromiss ja mind ennistati juhatuse liikmeks. Seni hullas mu ettevõtte varadega haldur Andres Hermet. Ta ei olnud arvatavasti juhuslikult selle noosi otsa sattunud vaid sinna suunas ta grupeering, kelle huviks oli mu (ettevõtte-) loodud varad ning nendel põhinevad õiguset töö viljadele, ära varastada. Omastada viisakas keeles. Selleks tekitati ulatuslik kahjum läbi veekao ja kiiresti kasvava võlgnevuse. Prokuratuur arvatava (väga selgelt arvatava-) veevarga osas appi ei tulnud - kaitsesid nö eraisiku privaatsust, mis see firma siin ikka...Kõik see on piisavalt selgelt kirjas eelnevates lugudes Tõnis Kõivust, ninamehest (minu arvates muidugi).

Pankrotihalduri rolliks sai siis mind niipalju segadusse ajada, et ma ta kübaratrikkidest aru ei saaks ja asi nö vaikselt käiks. Kui nii ei kippunud minema, tinistati, nagu kahetsusega näen nüüd, üsna hõlpsalt ära mu usaldusisik, mu advokaat, vandeadvokaat Armand Reinmaa, kes väga paljude kümnete tuhandete eurode eest, esialgu tõesti ent üsna ruttu juba vaid näiliselt minu huve kaitses.

Ka see ei võimaldanud kõike nö ludinal ära riisuda, jäid jäljed. (Kirjeldasin varem).

Nüüd siis loodigi uus kiht katteskeemi, et mind järgmisel tasandil eksitada. Sain sellest aru, suutsin napilt ka asju kaitsta ja kirjeldan kogukonnale, et teisi hoiatada. On ju minuga toimunu selgelt "uskumatu", "pole võimalik" jne. Aga on. Kirjeldan ja nagu ennemaltki, tõendan reaalsete dokumentidega, mitte kellegi semu jutuga, nagu mu vastased.

Niisiis, halduri kokkumätsitud lepinguga riisuti mu ettevõtet, mis oli pankrotis. Ikka seesama levinud põhimõte - raha peavad saama pangad ja Riik ja haldur koos semudega, ettevõtjatest võlausaldajatele näidatakse tühja kotti. Ent! Seesama leping ikkagi sisaldas mingeid punkte. Need punktid olid väga osavasti seatud selle tarbeks, et vara kätte saanud külaselts - MTÜ väike-peetri külaselts, mida varjamatult juhtis läbi külameestest juhatuse liikmete, lihtsate inimeste, Tõnis Kõiv - ei peaks tuleviku pärast kartma. Piisab mängida lihtsakesi edasi ja kõik punktid on seatud nii, et "Aga kui selts midagi ei tee, siis ei pea ta ka midagi maksma". Lisan taas lepingu, nii hõlpsam järge pidada.
 53-60-leping-leping-nr-988.pdf 

Külaselts oli seejärel segaduses, laiskus, ahnus ja võimutäiusest katuse sõitmine..saan nii aru. Nii tulid ka problemmid Konkurentsiametiga ja ka tarbijad hakkasid nahhaalsusele vastu. Oli ka kartus, et võin hõlpsamini nõuda vara tagasi kuivõrd mu ettevõtte põhja laskmisega ei saanud nad ikkagi hakkama. Seega tekkis neil escape plaan - nad kantisid vee-ettevõtluse koos täiega Rae valla ettevõttele Elveso, mida tegelikkuses ruulivad ka hoopis teiste huvidega isikud kui rahvas uskuda tahaks. Siingi oli kiire ja tekitati palju kärisevaid otsi.
Ühest sellisest otsast olen hetkel kinni haaranud - lepingu (ülal-) punkt 5.3. ütleb ülimalt selgelt, et Tähnase5 krundi liitumisest 51% tuleb mu ettevõttele maksta. Mis nüüd toimus. Liitumistasu võttis Elveso. 4885 eurot!

- Seejärel asuti arvamusele, et mu ettevõttele maksma ei pea, sest seda raha ei saanud ju külaselts. 
- Kuivõrd rajati ka veel ca 7m trassijuppi, siis usut, et see peaks olema piisavalt segane pilt juba.
- Lisaks ka Elveso "targad kirjad", et nii ongi, sest nad ei võtnud oma teada kohustusi üle, ikka ainult varad.

Polnud kahtlustki millega tegu. ...AGA. Siin on nüüd aga - asi on meil siin nii, et seda kõike ei otsusta ei SIna ega mina ega tema, seda kõike otsustab kohtunik. Siingi olla asi veel nii aus, et kohtuniku määrab arvuti, et poleks kokkumängu kahtlustki. Nii on mulle räägitud...


Igatahes algatasin külaseltsi suhtes täitemenetluse - fakt, et liitumistasu on laekunud 4885 eurot juba pool aastat tagasi, oli olemas. Selts palkas Varuli poisid (Varuli adv büroo advokaadid). Silma on mulle jäänud, et ka muudes samalaadsetes vaidlustes ol sama büroo platsis. Nende advokaat püüdis esmalt kahtluse alla seada raha laekumise, seejärel loobus sellest ja asus probleemivabalt kohtunikule laimama minu isikut kui kraaklejat ja pidevat-ilma-asjata-hagejat. Meie kohtusüsteem on nii tolerastseks juba muutunud, et pidin seda aina ära kuulama, kohtunikule see teemaks ei olnud kui kedagi laimatakse või siis kasvõi arvatavalt laimatakse ja asjasse mittepuutuvalt mulatakse. Olles laimajana ise pealegi vahele jäänud faktide väänamise katsetega. (raha tegeliku laekumise tunnistamine ilma hämata), mis käib eetika alla muidu....

Vaidlus oleks võinud olla lühike:
1. Kas raha laekus? - JAH
2. Lepingut lugeda oskate, lp vandeadvokaat? - (võiks olla JAH)
3. Mis oli nimetatud tegelik juurdetulnud lisakulu (7m trassi) - no ca 1250 eurot oleks max, kui palju Elveso ka ei soperdaks (mitte et nad selles osavad ei oleks ja arvesse võttes, et kohtusüsteem soosib iseenesest juba munitsipaalettevõtteid, isegi kui seda juhib (fiktiivselt küll mitte aga tegelikkuses-) kriminaal
Et siis mis see kulu võiks olla sellistes tingimustes? - no kannatab kokku valetada nt 2000 eurot, ei enam.
ja
4. Kas maksite ära? - aga siin on selgeks vastuseks - EI
2-15-8191 on asi ise.
Esimeses astmes, nii mulle ära tehtigi, nagu eeldada oli. Aluseks võeti Elveso lihtkiri, allkirjata, nagu oleks prügikastist leitud. Selles kirjas, et ka kulud olid sama suured (7m v-k trassi läbi kõrvaltänava tee). Miks allkirjata? Sest selline kiri on kohtu petmine.

Lugu aga jätkub selle vaidlusega ja minu lugu ka...kui Jumal annab.
Siin kirjas pool kombinatsiooni. uus juristi tinistamine, et ta mu ettevõtte nimel "kogemata" eksiks ja kaotaks, tuleb järgmises.
---
Mulle "südamesõbraks" roninud "maksa kõik ära raisk" Urmas Tärnost ka kirjutasin eelnevalt põgusalt. Minu maailmas oli ta roll BIG panga trikitamisele - võlg 3 kordistada, jõuline koostööparner...aga mitte mulle.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/homses-ekspressis-ootamatu-lugu-korvuni-volgades-koht...
Loen ja mõtlen, et Jumal vist ärkas.    LP ÜT