Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol XI


Tere,

Olen eelnevalt võimalikult täpselt ja selgelt kirjeldanud minuga toimunud sündmusi, mis leidsid aset
seetõttu, et üks endine autojuht, kes oskas end nö üles töötada parteiliinis, hakkas mu varadele (täpsemini
mu ettevõtte varadele-) silma viskama ja ei kohkunud tagasi ka väga julmade mängude ees. Asjaolu, et isik leidis endale nii hõlpsalt kaasosalisi, kelledest enamus on riigi palgalised ja vastutavad isikud ja kellede tegelik kohustus oleks olla tavakodanikust hoopis 10x ausam, teeb mõtlikuks.

Mulle on selgeks saanud, et selle suure jultumuse taga on lihtsalt teadmine, et isikul on alati taganemistee
selle näol, et prokuratuur aga kahetsusväärselt ka osa kohtusüsteemist allub parteiliinile ja mätsib asjad ikka kinni. Nii ei pea see varsti enam olema.

Olen jõudnud arusaamisele, et kui inimesed võtaksid kätte samamoodi arhiveerida, avalikustada ja koos analüüsida nende kurjade tegude, seejärgsete kinnimätsimiste sisu ja antoloogiat, väheneksid taolised võimukuriteod märkimisväärselt. Seetõttu jätkan oma kirjutamist, materjali on kahetsusväärsel, aga kes teab, äkki ka põneval moel, veel küllaga.

----------
Mõtlen kõva häälega ka nii - kui on olemas sellised, teistest enam valgustatute või eduliste klubid nagu on Lions, Round Table ja ka vist Vabamüürlased, siis nendel peaks olema sisemist aadet ikka küllaga. Nüüd kui pean vihje peale ka pihta saama üritama, kas äkki tõesti on õigust mõistvate ametnike seas olemaski selliseid klubiliikmeid ja kas nende isikute suur empaatia oma jope suust tuleva jutu suunal äkki neid "pisut palju pimestanud ei ole" nende reaalsete kohuste täitmisel...mis siis kokku tuleb?
Suur õiguskaitseline porno? No paljud nii seda asja näevadki, juba täna. Ongi siis nii või?

----------