Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol VI - Järgmine artikkel tuleb arvatavasti pühap õhtul


Täiendus 28 aprill - järgmise artikli postitan kõige suure eelduse järgi pühap õhtul
.........................
Täiendus laup - väga mõtlemapanev, selge artikkel "reljeefsetest"..
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/raimond-kaljulaid-miks-pevkur-ei-vabanda-joud-ei-kai-ligist-ja-mich..................


Tere,
Blogimootor palju kirjaridu läbi ei lase. kustutan siis mitmed selgitused ja lisan hiljem.
7295 lugejat innustab ja kohustab, kahju ainult, et eelmisi lugusid ehk tervikut ei vajata eriti, aga las on nagu on.

Jäin eelmises jutus sinna, kus mu rajatud vee-ettevõtlus kanditi robustselt külaseltsile. Külaselts ei varjanud aga, et oli juba ammu planeerinud selle „saagi“ kättesaamist ja sellega edasi kelmide kombel toimetamist. See viitab asjaolule, et pankrotihaldur Andres Hermet ei olnud juhuslik kuju vaid kõik oli juba ammu ette kokku lepitud. Mõtlemapanev moment oleks see siin seaduseandjatele: 
-    teema, kuidas välistada kokkumänge? 
-    ja veelgi suurem teema - kuidas üldse saaks vaadelda pankrotti kui tervendavat protsessi, mitte lihakäntsaka jagamist, nagu see on tänase seaduse mõistes.   Siia otsa on õige lisada nt selline viide – pankrotiseaduse (PnkrS) § 142 teatab, et kui haldur keerab jama kokku, siis sellest hoolimata on tema tehtud tehingud kehtivad. Muudetud on see 01.01.2010 "edumeelsete" riigikogulaste poolt. Et arvatavat võlgnikku kiiremini lihatükkideks lõigata? Mina näen seda asja nii. Miks Reinsalu nüüd „mõistliku aja jooksul“ uues valitsuses olnuna seda ja teisi sigadusi ei paranda? Ikka see eitamise loogika. Aga rahvas kannatab ja IRL reiting liigub seega õiges suunas

 
Vee-ettevõtlus kanditi. Seltsi liikmed olid joovastuses, lihtliikmed segaduses. Üritati lisatasusid välja pressida, see ei õnnestunud. Veevarguse silmpilksele katkestusele leiti tark vastus, et noh see noh, olge parem vait. Aga neil läks ühe asjaga nihu. Ma ei surnudki sellest ebaõiglusest maha. Ja pankroti raugemist ka ei lasknud läbi. Siinkohal südamlik tänu kohtunik Lukiina Vismannile, kes asjasse sisuliselt süüvis ja halduri katsed (korduvad ja närvilised) raugemist saada, tagasi lükkas ja mulle üldse kompromissi võimaldas. Mõnel teisel juhul oleks olnud teisiti – tuleb määrus raugemiseks, edasikaebust hanitatakse nagu enamus mu taotlusi tol ajaperioodil ja oledki loll valmis. Süsteem oleks selle ka nii sättinud ent ma olin ise juhuslikult niivõrd kokkuvarisemise piirimail, et panustati „loomulikule Lõpule“ ning kui aru saadi, et olen tugevam, oli juba hilja.   

Kuidas see tavaline variant NEIL siis käis? Minu arvamus (mul on selleks ju õigus) ühtib paljude omaga:         -   kohtunik sunnitakse tegema vajalikke otsuseid 
-   Kui see (eelmine plaan) ei lähe läbi, siis „jääb kohtunik haigeks“ või asendatakse muul põhjusel 
-   Siis tulevad vajalikud otsused ja ohver Võib Kindel Olla, et saab mis tolmab   

Tuttavlik?   

Väikeste vahepõigetega aga ikka edasi oma loos. 
20 augustil samal, 2012 aastal saigi siis teoks järgmine külaseltsi ammuplaneeritud samm – mu eelnimetatud vee-ettevõtlus kanditi edasi Rae valla vee-ettevõttele Elveso, kus Kõivu semud Kasemaa ja Gutmann käske ja varasid jagavad. Küsite, et kas needsamad Gutmann ja Kasemaa, kes korruptsioonikuriteo eest süüdi mõisteti ja ei tohiks enam rahva vara hallata? Jah, needsamad, lasevad aga lustiga edasi. Nüüd siis ka minu loodud varadega. Kantimine käis siis kõikse labasemal moel – imiteeriti kinkimist ja edaspidi deklareeriti, et edasi läksid ainult varad, mitte kohustused. Kas nii võib? No näete, sellele küsimusele, kas võib, on vastamisõigus limiteeritud, vastuseid saad Justminni alluvusest ja kui arvad, et pole vastusega rahul siis saad uue vastuse Justminni alluvusest. Nii, et võib kui tegu poliitikuga, kes on suur semu võimul olevate pupsidega parajasti (ning lubab nendega minult/sinult varastatud vara jagada).


  Lisan selle lepingu ja kõneka lisa    
 50-58-lisa-3-leping-vp-kulaselts-ja-elveso-isiklik-kasutusoigus.pdf 

 50-59-lepingulisa-lepingu-nr-2244-lisa-5.pdf 


Millele tasub tähelepanu pöörata: 

-  Kõigepealt osavad sotsiopaatlikud manöövrid – külaseltsi juhatusest vahetati eelnevalt välja Talvo Rüütelmaa ja Tarmo Loog. Sest – järgnev varade kantimine Elvesole on ju raske juhtimisviga ehk kuritegu (kui keegi külaseltsi liikmetest söandaks õigust nõuda ja kui talle mallatakse seda õigust anda, siis...). 

- Ametisse jäi Avo Meerits, kes nii vana, et… ja kaks lihtsat meest, kel nüüd närvid väga läbi, sest on hilisemalt paljutki mõistnud ja seesinane kaebamise aeg lõppeb siis alles 20 august k.a. ehk 2017.   

-  Lepingu lisas kohustati näiliselt Elvesot liitumistasusid mitte küsima väga paljudelt ettevõtetelt ja ka kokkumänginud isikutelt (Vaike Roots 11 krunti, Kaido Miitra, Hallar Loogma, Harry Amburi 10 elamuüksust). Nendelt võttis raha Tõnis Kõiv ilmselt ise, nii seltsi kassast läbi otse taskusse kui ka sularahas. Mismoodi ta minu varadega sularahas lustis, seda ma veel täiesti lõpuni ei tea aga ühtteist juba tean. Saan ka aru, kui tugevasse väljapressimise haardesse surus Kõiv Amburi.

Kirjeldasin loodetavasti selgelt sotsiopaatia hullamist peetri külas. Rõhutan viidet - kui kergesti pandi lihtsaid eesti mehi tanki, ja kui kergelt hirmutati külas peresid, sest "ma olen ju riigikogulane". Noh, olid aga enam ei ole ja sinu teod on siin seinal kõik reas varsti. Et sinusuguseid enam ei tekiks.