Tõnis Kõivu grupeeringu tegutsemistest XXVIII 4.veebruar 2019


Tere!

Räägin siin üha tõsisemalt sellest, et mingil kujul peaks tervikuna avalikkuse ette ilmuma kõik
see tapmine ja tagaajamine, mis on tänaseks ühe ettevõtja jaoks kestnud juba 11 aastat, 2007 aasta
suvest.
Ma ei erine teistest samalaadseid vintsutusi saanud inimestest küll milleski muus kui vaid ehk selles, et olen blogimisega järge hoidnud. Ehk ka selles, et lahkusin õigeaegselt Eestist, mind pole seega suudetud süsteemi poolt teistkätt mingiks kelmiks või muuks kurjategijaks tembeldada ja meedia abil põhjani mustata, et mu jutt poleks koheselt seejärel vaid mingi see ja teine, teate isegi, vanad Nõuka trikid.
Ehk ka selles, et huvitab nüüd mind see kurjuse anatoomia teaduslikult, teen märkmeid.

Meie rahvas saab ellu jääda ja suuremakski kasvada ikka ainult siis kui jagame omi kogemusi ja tekkinud tarkusi. Minu saatus nägi mingil põhjusel ette, et pean võitlema alpuse ja rafineeritud korruptantide vastu niivõrd sõgedalt, et neid suures hirmus ja vihas (või vastupidi) veel terve kari juurde tekkis ja nii nad siis vehklevad. (Algas Rae valla korruptantidega jagelemisest ja päädis sama partei varastega ja kilekotikangelastega, keda ikka terve hord peale lendas).

See märkamine, mismoodi madalad ja alatud isikud üksteise juba kaugelt ära tunnevad, mismoodi nad poolelt sõnalt aru saavad, et vaja on tihedat koostööd teha, et mitte mingil juhul keegi neist varguse ega järgnevate valedega vahele ei jääks..esialgu on see tavakodanikule väga uskumatu. Nagu need mitmed toredad Austria vuntsid, kes tegelikult keldritäit naisi kümneid aastaid vägistasid..ussskumatu ju? seega nagu polnudki seda ??!!!

Nii üldise jutu peale võiks öelda, et teame isegi. Ma räägin ikka sellest kogemusest, milliste uskumatult läbimõeldud ja sügavalt mõjuvate valede ja laimuga oskavad need sellised kohtus välja tulla. Seda on vaja kogumikuna välja tuua ja analüüsida.
Ja juba võin tuua välja ühe piisava üldistuse - algab asi tavaliselt labasest sigadusest kodaniku suhtes, millega kaasneb rahaline kahju kodanikule. Kui kodanik seejärgselt oma õigust taga ajama hakkab, tuletab teo sooritanud pätt meelde esmalt, et ta on ju ka osa Süsteemist, seega ärgu ohver jamagu.
Kui see ei aita, lähebki tralliks, kus ohver saab vaid dokumente edastada ja kohtus ennast ka natuke kaitsta aga teine pool asub tõsiselt Süsteemi masseerima. Kõigi vahenditega. Vat nende vahendite nimistu, üldised tundemärgid, eri- tundemärgid..nendesinaste märkide klassifitseerimine on meil noores ühiskonnas veel tegemata ja see on ka põhjus, miks Eestis võimu üsna suures osas anastanud libedikud kasutavad seda siiani ära.

Arvate, et uus Riigikogu koosseis aitab Teid? Tegelikult on ju näha, et seal üleval on siiani katus kõigil suurest sülle langenud võimust sõitnud. Sobingud, ahvatlevad pakkumised hääle eest, kõrgelennulise mula kuulamise ja ajamise nauding, paar asjalikku sammu aasta kohta. Jagub siin aega allapoole vaadata?

------
Pidin korraks Eestisse tulema, sest Ringkonnakohtus nõudis seda kostja (noh vastustaja). Oli muidugi hea, et tulin. Nende laim oli rabav ja väga usutav. Kui mind oleks esindanud kallis jurist (õnneks lõi ta aga suurte nimede peale araks ja loobus) poleks tra midagi vastu öelda osanud, kohus oleks saanud päris huvitava arvamuse..
Olin nende hinnangul mingi pätt, kes kiusas süstemaatiliselt elanikke. Et aga tegelikkuses varastati süstemaatiliselt ressurssi kindla eesmärgiga mu ettevõte pankrotti ajada ja sõber-halduri abil varad omastada..muidugi nende arust nii ei olnud.

Väga huvitav oli Andres Hermeti ja Madis Saare silmade taha vaadata. Ka minu jaoks väga siiralt kõlas kõik see laim, nad justkui uskusid oma loodud konstruktsiooni väga väga siiralt. Olen sel teemal kolleegidega suheldes ainult sama hinnangut kuulnud - taoliste sotsiopaatiliste kalduvustega isikud ongi uskumatult siirad. Nende siirus lausa kohutab normaalset inimest. Tavakodanikule tuleb ette vaid Eestis vabalt ringi patseeriv Liis Haavel aga juuraharidusega isikud...ei julge kommenteerida. Kahju on.

Jah, kohutab kõik see tavakodanikku aga ei tohiks. NEMAD tuleb ühiskonnas õigele tasandile tagasi lükata, Nad ainult hävitavad väärtusi ja lõhuvad inimesi. Tuleb võtta kokku NENDE käitumise mallid, nõnda nagu jälgitakse iga teist kiskjate liiki. Et juba käpajäje või karvatuusi järgi teaks, mis tegema peab. Inimesed oma pealsikaudsuses ja tegelikult ka arguses loodavad alati kellegi peale aga.. Halloo! NEMAD riisuvad paljaks Su naabri ja Sa ei tee piuksu. Homme oled see Sina, saad Sa aru?

Järjest rohkem näen ma, et mitmed kohtunikud tajuvad ja lausa...noh pelgavad natuke seda NENDEsuguste rassi, sest neist võib ju karta alatedlikultki ohtu, teisest poolest aga mitte. Teine aspekt on muidugi tsunftitunnetus, on ju enamus NENDEST kas ise juristid, ametnikud ja/või nendest tihedalt ümbritsetud seltskonnast. Ja need seltskonnad tegutsevad tihedas koostöös, grupeeringuna, millest olen siin liialdamata kirjeldanud paljut toimunut.
Milleni see kõik viib? Ikka selleni, et tavakodanik ei saa ja ei saagi oma õigusi ning vajub tasapisi kokku, samas suureneb samas tempos NENDE karistamatus, surve õiguskaitseorganitele, arrogants.
Kui palju on neid inimesi, kes midagi taolist omal nahal veel kogenud ei ole? 1%? 3%?

Räägin seda kõike mõtlikult. Ei halades ega kurtes vaid mõtlikult. 
Mis saab nõnda me Rahvast ja Maast?