Tõnis Kõivu grupeeringu tegutsemistest XXV


Tere,

Taas natuke vett merre voolanud. Asju on juhtunud.
Vaatasin uue pilguga oma eelmise postituse uuesti üle. Nojah, natuke närvilist on tekstis sees küll.
Aga las olla. Põhjendan endale isiklikult seda sellega, et olen ligi 1 500 000 eur varguse ja seejärgse
6-aastase õiguskaitse-nörrutamise juures sama närvis kui iga teine, kellel 1000 eurot ära varastati...
Seega üsna mõistetav kätumine, õigustan end pisut.
Demonstreerib ju süsteem minu peal inimese tegelikku õiguskaitsetust. Ilmse sooviga maha tampida. Allutada. Käesoleval juhul ka varastatud varad endile jätta.

Hermeti-Kõivu osas ise end pearolli määranud kõrgete tiitlitega (aga eeskätt kõrgete vastutustega-) kohtuniku
osas mõtlen pea iga öö. Meie äralörtsitud demokraatia reeglite alusel seda kõike analüüsida oleks aga vale. Vastus tuleks selline loll-naiivne, et ju ta natuke eksis siin ja natuke seal, ei ole meil mingeid vandenõusid ega otsest pahatahtlikkust või kallutatust... blablaa.

Oluliselt selgema pildi saab, mõeldes nagu uurijad mõtlevad. Astutud sammud; erinevad aktsendid nende sammude juures; välistaks isiku taustas mingid isiklikud suured mured just otsuste tegemise ajal ja nii pool tosinat korda järjest, välistaks rumaluse.

Istudes pikka aega suures vaikuses on võimalik saada üsna selge pilt sellest, mis toimub ja miks. 
Ma näen seda nii:

Kõiv leidis ühel hetkel, et kahte isandat teenida ei saa ja reformarid Raes on talle kasulikumad ka. Et mind selleks ajaks juba üsna tulemuslikult vaenati ja seega rahalised vahendid külmutatud olid, oli ka kergem reeta.
Pealegi, inimeste saatustega manipuleerimise nauding..
Mu ettevõtte pankrotti ajamine kestis ammu enneseda kui ise uskuma hakkasin. Läks närviliseks, tegin tõesti ise selle lolli otsuse lasta sisse pankrotihaldur, et küll ta aitab. Veel keda usaldades? - eelmise valitsuse ees "eriliste teenetega" tandem Hermet-Trossi.. Ei pea nende tegusid vist üles lugemagi.

Nüüd aga sekkusin jõuliselt kui moodustunud grupeeringu jaoks näis kõik juba vormistatud olema. Nälg võõra raha järele oli väga suur, suur ka kartus, mida siis tegema hakkan kui varasid ei kaota - väga tugev pidi motivatsioon olema, et nii Hermet oma tegudes kui Kõiv oma hilisemates tegudes nii räigelt (ja kehtiva, ehkki sihilikult äralörtsitud Karistusseadustikugi mõistes kuriteo tunnustega-) selgelt tuvastavaid samme astusid. Kõiv küll talle omaselt - naiivsete külameeste kätega, ajades nad hiljem veel omavahel tülli end omades nende kohta nüüd papkasid... nagu ikka NENDEL ja nendetaolistel kombeks on.

Nüüd siis oli juhtunud nii, et sellest liinist jooksin ma läbi ja Agenori pankroti tirisin tagasi läbi kompromisskava. Hermet koos teiste grupeeringu liidritega ei varjanud enam oma palet seda kopromissi hävitada üritades ent teisel katsel jäin mina peale. Eks seetõttu hakkasiki Kõiv närvitsema ja organiseeris varade kantimise Rae vallale (2 krunti) ja ettevõttele Elveso (vee-ettevõtte infrastruktuur ja bilanss) kus need tänini istuvad. Arusaadavalt pidi nüüd moodustuma väga suur ja väga hästi kokkuliimitud desinformatsioon prokuratuuri ja kohtusüsteemi jaoks, sest "asi töötab" ja edasi on üsna libedalt need sellid puhtaks saadud ligi 5-s kuriteoteates ja 9- tsiviilhagis. Ei suuda muud stsenaariumit uskuda kui et prokuratuuri ja kohut peteti, mitte et toimunuks sõbralik koostöö.
Usun siiani nii. Äkki pean veel vaikuses edasi mõtisklema, ei tea...

Ja sündiski palju palju kurja.
Siinkohal meenuvad viimasel (eelmises lõimes) kohtuistungil viibinud 2 isiku edastatud pilt saalist, kus kohtunik mitmel korral väga õelalt edastas oma kindlat siseveendumust kõva häälega - Agenor vaenab ja kiusab antud hagiga vaest pankrotihaldur Andres Hermetit. Noh, et ei lase vaesel mehel rahus edasi tegutseda jms.
Taolise varjamatu suhtumise ja sellele järgnenud seadust korralikult eiranud otsuse eest peaks isik saama keelu kohtunikuna tegutseda...mujal Euroopas, on õige öelda.

Antud kohtuhagiga läks edasi nii, et ikka taas pidin mina hagema. See tähendab, et leidma ka taas 3700 eurot lõivu maksta + advokaadi abi sisse ostma. Palusin kohtul kaaluda enda vabastamist lõivust.
Nüüd "juhtus" taas midagi minu jaoks tavapärast - juhtus nii, et minu isiklikku vara arestinud (Agenor pankroti päästmiseks andsin võlatunnistuse Versopangale, millega nüüd maadlen pisut) ja sehkendav kohtutäitur oli huvitaval kombel vabastanud mu sõiduvahendid..mulle muidugi teatamata ja üldse ka ebaloogiliselt käitudes.
Nojah - on ju täiturite ja haldurite koda, üks tekk. Saan aru.
--------
Edastan selle info, et teiste silmi avada. Ja kes, teab, äkki tulevad kunagi ka Riigi juhtimisse avatud silmadega inimesed, siis on väga suure tähtsusega, et taoline informatsioon koos tõenditega olemas oleks.
Sest kurja juurimisel on esimese sammuna vaja kurjus tuvastada ja ära tõestada, jätke see tera meelde.
--------------
Mina aga sain mõned päevad reageerimiseks ja imestamise lõpetamiseks, siis sain nendele, tegelikult ka romudele hinna ja edastasin info kohtule. Kohus palus mul, tegelikult ka mõistliku aja jooksul, see eeldatav raha ära anda, millega ma pruugin ka hakkama saada. 
.........oleksin ma tõesti suure südamega inimene, jätaksin selle nõutud summa aga maksmata...sest siis ei lendaks kari sortse nende 3 kohtuniku peade kohale, nad ei saaks kannatada sellest nüüd selgelt eeldatavast massründest ja pressingust mis sedakorda neid ähvardab...ei teagi.

Nii, et imelikkused ikka jätkuvad. Jah aga ma elan üks päev korraga kindlas teadmises, et kurjusele tuleb vastu seista. See on nagu meditsiinis - bakteritest ei saa kunagi päris lahti aga nende massi vähendamine on ka suur töö...

Võib-olla täiendan