Tõnis Kõivu grupeeringu tegutsemistest XXII 3.05.2018


Tere, tere,

Kirjutada või mitte sellest kirjutada, on teemaks. Ikka kirjutan. Siin on kasulikku teistele..ja eks end tühjaks
kirjutades ka teraapilist mulle eneselegi.

Tegin just avalduse kohtule, et ikkagi keegi edasi tegeleks ühe tõsise, siin korduvalt ja läbivalt ka teemaks olnud kohtuasjaga. Noh, 9.mail saab täis 6 kuud kui kohtust ei ole kippu ega kõppu kuulda olnud. Mäletan ja näen hästi kui kiirelt käib aga sellisel juhul liikumine kui asja vastu elav huvi on.. Pole aus!

Tegu asjaga, mille korrektsel lahendamisel saaks kiiresti selgeks Kõivu susserdamise sisu ja ulatus. Minu ja ka kõigi tavakodanike, kes asjaga kursis on, arvates pole sõna susserdamine proportsionaalne - tegu oli siiski räige kuriteoga, kahju tahtliku tekitamisega, kasu saamisega, hävitamisega.
...et kas siis seepärast ka selline veideramine Kentmanni majas? Selline on küsimus minu peas. pikki kuid, pigem aastaid juba. 

RngK otsus ja ülevaade, mis juhtus 1. astmes on allpool failis lugeda. Õpetlik, milliste sõnastustega saadakse kokku hinnangud, milliste eest 1. kursuse juurakas saaks sügava kahe..Tavaelus ei ole enam 2 õuna + kaks õuna 4, sest mängus on poliitikud? Hoopis ise oled loll, et õunad talle andsid, tema andis need muidugi edasi..siiraste kavatsustega ja nüüd ütleb ta semu, kas saad õunad tagasi või ei. Nüüd maksa veel 3 õuna kohtuskäimise eest ja kokku saad -7. EW100?

 • 93-155-2-16-10659-agenor-vs-vaike-peetri-ks-ja-elveso.bdoc
 • Asi ise on aga kohe 2 aastat ära kedranud ja mis edasi saab on kohvipaksu teema.

 • Et ei läheks veel 2 aastat, edastasingi taotluse kohtule,
 • 93-156-harju-maakohus-menetluse-kiirendamise-taotlus.bdoc

  Pidin nii tegema. Kodanik teeb niikuinii kõik selleks, et järjekordsest menetlusest puhtalt pääseda, krim asi ka siin juba enam ei ähvarda, sest 5 aastat on ka sellest teost kenasti möödas, nagu kilekottide puhul ja Paides ja üks asi oli veel.. On selline Eesti meie unistus? Kaitsjad kahjuks kohut torkida ei söandanud, ei olevat ilus ja sobilik.

  Kirjutan vast teisest asjast, mis toimunud siin, ka.
  Aga mitte täna


  Lugupidamisega
  ÜT