tänane päev


Tere!

Tere kõigile. Uuele lugejale, vanale lugejale ja ka neile, kelle tööks ja saatuseks on minusuguste vastuhakkajate monitoorimine..

On olnud aastad täis ängi ja raevu käsikäes. Hea tunne on, et seda on vähe järgi jäänud. 
See ei tähenda, et lõpetasin ja andsin alla, ei mitte sugugi. Piibli vastuoluline soovitus põskesid ette keerata on minu jaoks aja jooksul lahti kodeerunud.  Selle katkestatud lause peitu pandud lõpp on ikka järgmine        - .../ ja alles siis on sul õigus../
katkestan ka ise täna poole pealt.

On selge, et nii palju kurja saab meie Maarjamaal juhtuda ühtkätt muidugi seoses suurt kurjust sees kandvatele indiviididele ent siiski ka väga suuresti seetõttu, et tavakodanik on laisk, arg ja pealiskaudne. Sekka suur parastamise soov ehk kadedusest kantud pimedus. Mida siis need esimesed osavasti võimendada oskavad.
Nii siis kõik ka toimuda saab. Tulemuseks selletaolistele ülekohtu talumistele ühiskonnas on aga valitsev sisemine tasakaalutus, selle resultaadiks massiline liiklusraev, koduvägivald, surnuks joomised ja nii edasi. Seoseid ei nähta veel täna eriti ja see on hea pinnas alatutele inimestele.

Et siis, mis. Võitlema peab. Kurjus ei saa kunagi täitsa otsa aga ilma vastu paugutamiseta tekib kaos.

Öeldakse, et kui kõnelevad kahurid, vaikivad muusad. No ja ka diplomaadid.
Meie riigis on hetkel kestmas veel periood, kus kui varastavad ja riisuvad suurpoliitikud ja võimukandjad, siis rahvas vakatab.
Lisaks on neil täna veel ka palju erinevaid kirevaid käsilasi, kes oma osa kaasamängu tihti lausa naudivad.
Karistamatu ja seega lahe asi ju, mõtlevad nad täna. Mõtlen siin Kõivu abistanud külamehi aga ka mitmed ametnikud on seaduse väänamisel seda suisa himuga teinud. Nii lihtsalt näitavad faktid.

Külamehed said omad vitsad osaliselt juba reeturi ja tuntud sotsiopaadist ülelaskja käest ka kätte (osaliselt, rõhutan), ametnike puhul, näen, aeg veel ei kiirusta. Hermet ja Tross on pandud mingite jõudude poolt papka vahele, mingid jõud veel mõtlevad ja siis on veel arengusuundi. Neile semudele kambaka vormistamisel kärmelt appi tõtanud Urmas Tärno on ühe arengusuuna ukse vahel. Kõik ülaltoodud isikud, kordan, on ka (sic!) kõik eranditult kilekotikangelased,
Räägin siin seega faktipõhiselt "korduvatest ehk retsidiivsetest "no ei ole kurjategijad" - test.

Aeg on tähtis faktor. Oleks ka kahetsuse näitamise jaoks. Oleks aga nii sügava kurjuse puhul ei ole võimalik.
Taoliste isikute hinged ei ole enam nende omad ammugi.

Mis saab Agenor pankrotitoimkonna liikmetest, kes suuresti assisteerisid seda suurriisumise süütuks lavastamist ja üsna kindlasti mitte tasuta?

1.Armand Reinmaa - ühtlasi ka minu käest kümneid tuhandeid eurosid sisse kasseerinud advokaat,
2. Karita Nilp - panga jurist. sedasama panka oma enda otsusega lüpsta laskunud jurist
3. Alar Irs - pangatöötaja, truu ja usaldusväärne...aga seekord mitte pangale vaid Karita plaanidele
4. Erki Siht - usaldusisikuna sisse imbunud aga tegelikult kes? Tänaseks vist juba vandeadvokaat
5. Andres Rikk - endine pangatöötaja, kes vaikis kui asjad juhtuma hakkasid. Ei suutnud kätt ette panna aga pani kaalukausile minu varad versus enda perspektiivid hundikarjas.

Mis neist saab? Ei tea. Siin on mitmed seadusest tulenevad trikid võimalikud, et kodanikud tsiviilvastutusest puhtaks pesta. Kilekotisaagale omaselt, et kõva maiguga aga kärab küll. Näen, et mulle ette rajatav kuni 20 000 eurot lõive ja tagatisi tapab üsna suure tõenäosusega selle tsiviilasja tänasel kujul.

Ja mis saab
Veogo Gutmannist,
Meelis Kasemaast, neile ruttu appi tõtanud
Mart Võrklaevast,
Martin Minnist,
Priit Põldmäest,
Agu Laiusest

Inimestest, kellede massiivne ja ülipikaajaline korruptiivne tegevus on tuvastatud eesti Vabariigi Seaduste mõistes ent mitte Eesti Vabariigi seadusesilma jaoks...mingil omapärasel põhjusel.
Inimestest, kes just oma naha päästmiseks ja kättemaksuks ühe korraga initsieerisid mu ettevõtte varade külmutamise ja massiliste kohtuasjade hübriidsõja?

Tarmo Loog... sinu kustutamatu veejanu...eks jõuame sellest ükskord konkreetsemalt rääkida.