Tõnis Kõivu grupeeringu teod vol V - Täiendatud 21.04.2017 ja veel 22.04 kl 15.45


Edasi Eelnevalt jõudsin kirjutades momendini, kus teostatigi eelplaneeritud vee-ettevõtluse omastamise Tunnustega „aus müük parima hinnaga“. Kirjeldasin pisut tagasihüppavalt ka eelnenud närvilisust osaliste poolt – olin ju peaaegu tuvastamas ja tõestamas veevarast.  

Nüüd siis märtsis 2012, kordan, kantis haldur mu vee-ettevõtluse ilmselgelt kokkulepitult nimetatud külaseltsile (MTÜ väike-peetri külaselts, millest eelnevalt juttu). Seda seltsi juhtis vaieldamatult Tõnis Kõiv, külamehed olid oma rumalusest ja võib-olla ka kasuahnusest (ei tea), rõõmsalt seltsi juhatuses, tegemas seda, mis Kõiv käskis. NB!!! Absoluutselt momentaalselt lõppes külas veekadu. Kuna see asjaolu häiris mitmeid, siis otsis selts ametlikku seletust. Midagi mõistlikku ei leitud, pakuti „näitude mõõtmise viga“. Kommentaarid on siin liigsed. Koheselt soovis selts tõsta abonenttasu – arvele + 25 eurot. Põhjendus Avo Meeritsa (juh esimees toona) poolt lausa kirjalikult oli – et nad ei ole nii lollid ärimehed nagu arendaja Teppo oli, et teeb midagi tasuta. No selge. MTÜ põhimõtetest väga väga erinev suhtumine on omasid nöörida kasu nimel aga no vaatame, kes seda kampa juhib! Sellest tasust oli kära ja ka Konkurentsiamet sekkus. Aga vastus oli suht semulik, et noh tegid natuke jamasid aga lubasid enam mitte teha.

 Kolmanda olulise momendina deklareerisid võidukad seltsi juhatajad Kõivu juhtimisel, et nad ei kavatsegi mu ettevõttele, Agenorile, kopikatki maksta. Samuti ei hoitud saladuses, et vee-ettevõttele olid nad ammu silma peale pannud ja (sic!) juba lepingut sõlmides oli neil kindel kavatsus seda lepingut mitte täita, lepingut otsesõnu nurjata. Uuesti NB!!! Selline asi on SURMKINDLALT eesti seaduste järgi kuritegu – KELMUS. Mis aga selle kelmuse osas tehtud avaldustega Prokuratuurist vastu tuli, sellest pisut hiljem.

 Niisiis
 - Külaseltsi (MTÜ vpks) poolt omastati vara ca 1 500 000 euro kuni 2 000 000 euro väärtuses;
 - Pankrotihaldur teostas selle tarvis ebaseadusliku tehingu ja kahjustas otse võlausaldajate ja omaniku huve -  Külaselts deklareeris, et on kelmid ja lisaks hõlpu kätte saadud heale lepingule ei kavatse nad sedagi täitma hakata
 -  Koheselt, kordan, lõppes üüratu veekadu (tegelikkuses selgelt veevargus)  

 Selline pilt avanes kõik märtsiga 2012.   Lisaks oldi sedavõrd joovastuses oma sigadustest, mis ju hästi õnnestusid tol hetkel, et selle augu, mille kaevasin ja millest eelmises artiklis kirjutasin, kangelaslikuks kinniajamiseks kooriti külaseltsilt 700 eurot. Väideti, et seal oli vaja teha trassiremonti. Huvitav, et remondist inimestel otse akende all polnud keegi midagi näinud ega kuulnud. Pakkusin mõtlevatele inimestele, et lähme ma näitan veevarguse jälgi, lisaks võin augu kinni ajada max 200 euroga. Inimesed tegid selle kohta külaseltsile kui „uuele omanikule“ ka päringu. NB!!! Taas – vastus tuli Tõnis Kõivu riigikogu aadressilt (rõhutatult riigikogu-), et ta hoiatab politseiga omavoli eest kui keegi peaks auku vaatama minema. Pole vist midagi imestada. Mina juba imestan – politseivõimuga nii suur katus peal, miks üldse närveerida? Ja Üks kangelaslikest vetelpäästjatest, Tarmo Loog, määras endale paaril korral ka mitmesaja eurost palka seltsi rahadest. Lihtsalt selline selts on seal peetris, et teaksite.  

 Seegi polnud veel kõik. Et minu isik ära kustutada, siis oli vaja organiseerida mind ikka täitsa varatuks, olin ohtlik ja küllap kardeti, et äkki mõni kohtunik ei „allu süsteemi seatud korrale“ ning saangi ettevõtte tagasi. Selleks oli valmis esimene samm – vaja Agenor ajada pankroti raugemisse. Kuna aga vee-ettevõtte sobingust laekus ikka mingi raha (ca 17 000)ja miskit oli ka arvel, siis kandis haldur kogu raha (ca 21000) tuimalt ära. Aluseks leidis ta tehinguga kustutatud Agenori võlgnevuse, mille tuimalt siis ikka ettekäändeks otsis. Loll mees ta ei ole ju, sokke ostma ei hakka, ikka mingi pusserdus, millest keskmine inimene aru ei saaks, vaja kokku liimida. Ka see tegu oli ja on ilmselgelt seaduse järgi lubamatu ja (nojah, minu ja toimkonna ja asjaga kursis olevate inimeste üksmeelsel arvamusel) ilmselge kuritegu. Prokuratuuri arvates mitte, sellest järgmises artiklis.  

 Sellised olid siis Kõivu grupeeringu teod perioodil 2012 kevad-suvi. Sekka muidugi kuhjaga laimu „abitu pankrotivõlgniku“ suunal, Rae poliitikute täiendavad ründed, lisandus veel ka RMK poolne rünne, millest edaspidi. (Kõiv oli RMK nõukogus, kindlatel andmetel organiseeris ründe minu vastu tema).  


 P.S. Levi kehva ja pikad artiklid lõikuvad ise kuidagi pooleks, nagu vol IV-puhul juhtus. 4G-d veel ei saanud ja faile siia ei lisa. Järgmisena soovin aga lisada tõendused siinsele jutule, tegelen sellega.  
-----------
Paistab, et saan lisada ühe huvitava kinnituse -  50-57-koopia-hoiatus-omavoli-eest-tonis-koiv-to-kula.docx 
-------------------

Teatud põhjustel ei kirjuta ma veel uut lugu, neil päevil kirjutan.
Seega lisan siia eile toimunud eesti stiilis (muidu Munchi-) KARJE - ettevõtjate arvu kiiremaks kahandamiseks teostatud inkvisitsiooni. Inimesed on nüüd süüdi kelmuse katses... saate aru?
Küsisid riigil lisaraha investeeringuks ja sellest mätsiti kelmuse katse.

Võrrelgem nüüd Kõivu grupeeringu tegudega (kõike ma pole veel rääkida jõudnudki aga
pilt peaks olema juba loetav ja mõistetav.

MIS MAA SEE ON??????

http://www.aripaev.ee/uudised/2017/04/21/-jetoili-endine-omanik-moisteti-suudi-kelmuskatsesSügava masendusega
ÜT