huvitavat - lisasin lõppu täienduse 18.11 kl 11.04


(Täiendatud)
Tere,

Minu lugu hakkab tasapisi lõppemagi. Jäänud on veel paar-kolm kohtuasja, kus siis NEIL
ja NENDE käsilastel veel natuke rasket pusimist. Arvatavasti lõpevad ka need alatute trikkidega,
selleks siis "peenlihvitakse" hetkel situatsiooni ja fakte, et tuleks ikka "õige otsus".
Ilusasti on näha, mismoodi raskustesse sattunult venitatakse aega ja vastupidi.

Aga!!! Niipalju olen saanud oma rahva jaoks ära teha, et minult varastatud miljonid ei ole
läinud jagamiseks ühe tuntud organisatsiooni kätte ja seetõttu on ka laiamist ja ajupesu
senisest vähem meedias. Mitmed korduvalt mainitud isikud ka enam (noh momendil kenasti üle 2 aasta)
ei laia. Kas varastavad praegusel momendil ka aremalt? Arvan, et ja. Nii see asi tavaliselt neil käib, hetkel ikka hirmu ka natuke.

Lisan tänase emotsiooni andnud kommentaari ühel EW kodanikult Vilja Savisaar-Toomasti jutule, see räägib enda eest ja minu eest ka.

10.11.2018 01:26
Sm. Toomast on reeturhing,kes teeb antud uudisloos oma valimiskampaaniat!
Kõik mis ta on , võlgneb ta oma endisele abikaasale. Kui minek raskeks läks , võttis see tegelane asjad ja pages RE manu. Siis kirjutas ta raamatu, milles mustas Edgarit, paljastades einevaid intiimseid detaile nende abielust. Edgari auks peab ütlema,et ta on oma endisest naisest rääkinud ainult positiivses võtmes. See tädi on tõeliselt groteskne koiliblikas ja see on tilluke, nukker fakt!
Eesti poliitilise eliidi hulgas on kordades suuremaid vargaid kui Edgar seda kunagi oli ja kui küüniline on see, et just viimased algatasid temavastase nõiajahi , süüdistades teda korruptsioonis ja rahapesus- Rosimannused, Rõivased, Ansipid ja Kallased- Autorollode, Arsenali kinnitute, VEB fondide ja Tallinna Sadama miljonitesse ulatuvate pistiseafääride kangelased. Tegid nad seda oma võimupositsiooni kasutades, kontrollides nii KAPO-t kui prokuratuuri. Mitte ainumgi neist ei oma Edgari komberl teened meie riigi taasiseseisvumise rasketest aastatest...Siimuke ehk ainsana tegi midagi- tema osales koos Edgariga IME loomisel ja oli Eesti krooni loomise juures.
Edgari poliitiline poomine ja fakt,et seda teevad need RE tegelinskid ,kes ise vaid 10 aastasele valitsemise ja poliitilise eliidi ringkaitsele tänu on pääsend vangi minemisest, näitab meie poliitilise süsteemi kurba olukorda. Edgari ja KE tegusid hinnaku rahvas, mitte suurvarastest reformipoliitikud ja nende lakeidest prokurörid, sest ka nende milonivargustele peab rahvas ükskord oma hinnangu andma! See aeg on käes!
Piltlikult öeldes- suurvaras ei osuta rahva poole vaadates väiksemale vargale ning ei mõista võimuga manipuleerides tolle üle kohut. Kodanikuühiskonnas mõistab rahvas kohut mõlema üle ning mõõdab nii ühele kui teisele nende tegudele vastavalt.


artikkel ise:

Ma ei tea, kas peab lugejale selgitama, millisele tasemele liiguvad tasapisi selle erakonnaga kokku puutuvad isikud... ei pea vist.
Me elame Eesti 100 aastas. Räpasemas enam veel kui Pätsi ajal.


täiendan


Lugupidamisega
ÜT
---------------
Täiendan värske informatsiooniga. Esiteks nagu lohutusega mõttekaaslastelt. Tõsisemal tasandil sõnavõtt korruptsioonist ja selle vohamisvormist Eestis on siin loetav:

Kas see samm on läbimurdeks piisav? Vist ei aga sõna on lendu läinud juba nii, et ei saa enam maha vaikida, nagu minu tööd siiani saadi.

Teine asi.
Kirjutasin hiljuti kirja nii Presidendile, Peaministrile kui KAPO'le. Edastan samasisulise kirja nüüd lugejale, nii on vist korrektne. 
Tänaseks olen saanud vaid teavituse, et kiri edastati ka Justiitsministeeriumisse. Ei hakka oletama, kas mingit vastust või reaktsiooni veel tuleb.Aga kiri puudutab Sind, lugeja, samamoodi. Ka Sind, Ülar Teppo palgaline jälgija, kes Sa arvad, et NEMAD on igavesti sinu sõbrad..

Soovin head lugemist.
ÜT