Aruanne kodanikele X - kokkuvõte 2/3


Niisiis.
Aastaid (varsti juba 10 (sic!) aastat!!!) on Rae vallas järjepidevalt teostatud võimu omatahtsi. Nimetatud on seda ikka ja alati härdate nimedega ent maaomanikelt ja ettevõtetelt on lepingutesse pressitud suuri rahalisi kohustusi, lisaks muid kohustusi. Lepingud on nimme segased, puudub IGASUGUNEGI ühetaolisus ja lepingute üle tegelikku korrektset arvepidamist ei ole kunagi ka toimunud.

Veel enam, aastatel 2013 ja 2014 üritati need lepingud üldse ära kaotada aga see ei länud läbi. Hilisema revisjoni tõttu (esimene, mis seda suppi ka tegelikkuses lahkama hakkas!!! - 2015 kevadest aga tööle sai hakata sügisest) ehmatas kodanikke väga ja mingid summad hakkasid ka vallale laekuma. Eks pigistati keda andis pigistada ja väga omade jaoks fabritseeriti uued tõendid.

Hoolimata kõikide asjassepuutuvate organite korduvast tevitamisest perioodil 2015 talv kuni 2016 suvi, ei ole midagi juhtunud. Ei ole ka midagi muutunud (vaadake lepinguid k.aastast mõned artiklid eespool).

Hoolimata väga paljude ajakirjanike teavitamisest ei ole samuti midagi juhtunud. Toompea sitt lõhnab paremini ja kõik mahuvad jätkuvalt ka tiirlema? No küsida ikka võis..

-----------------
-----------------------
Analüüsin siis ise.
Kõigepealt ütlen ühte - igasugune lisakoormatiste nõudmine mistahes kujul selle eest, et isiku (kodaniku, jur. isiku) maaomandi detailplaneering saaks menetletud, on Eesti Vabariigi seaduste järgi
ABSOLUUTSELT EBASEADUSLIK.
Tuua siia veel kujukaid näiteid, miks see tõesti ebaseaduslik on, ei leia pasliku olevat aga osadele, valla "pursui"-retoorikaga kaasaminejatele peab ütlema, et see on ju vaid esimene õun, mille kurat võõrast aiast varastab - edasi tuleb maks õiguse eest oma aknaid vahetada, värvida seina, üldse valla ametnikku tülitada..

Tead, mis. Ma sain mõnest asjast nüüd lahti kirjutades ka ise paremini aru..vist.
Siin ikka see rahva osav kihtidesse jagamine on käinud ja on ka toiminud. see tahab sügavamat analüüsi küll. Ok, homme siis ehk?
ÜT terv